Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Front end developer- agentie de turism

la 123Travel in Braşov

Agentia de turism 123Travel angajeaza front end developer cu urmatoarele responsabilitati:

- concept, crearea newsletters in mod regulat
- operare in program de management al activitatii
- mentinerea legaturii cu companiile contractate pentru executia platformelor online, in vederea reducerii timpilor morti de executie

Cerinte:

- cunoasterea limbii engleza.
- HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap.
- stapanirea limbajului PHP si FMBL.
- prezinta avantaj cunoastere limbaj ASP/ASPX.
- cunoastere Apache, MySQL, IIS.