Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Trainer pentru Curs Confectioner –asamblor articole din textile in loc.Jilava, jud. Ilfov

la intelinvest in Oriunde

Candidatul ideal:
Candidatul ideal pentru postul de trainer Curs Confectioner –asamblor articole din textile are abilitati de comunicare, se adapteaza la cerintele cursantilor, are capacitate de sinteza , este organizat si atent la detalii.

Descrierea jobului:
Sustine Cursul Confectioner –asamblor articole din textile, care se va desfasura in localitatea Jilava, jud. Ilfov. Formarea va fi realizata pentru o grupa de participanti, timp de 3 luni curs, din care 1/3 predare partea de teorie si 2/3 Coordonarea activitatii practice

Cerinte:
- studii superioare absolvite cu diploma de licenta
- minimum 3 ani experienta in domeniul formarii, dovedita prin adeverinta
- diploma studii in domeniul textile
- diploma Formator

Descrierea companiei:
INTELINVEST CONSULTING este companie romaneasca cu capital privat, ce ofera servicii de consultanta si training pentru afaceri, atat pentru mediul privat, cat si pentru cel public.
Intelinvest Consulting, pune accent pe expertiza acumulata in domeniul dezvoltarii afacerilor, precum si parteneriate strategice cu experti din mediile de interes pentru piata serviciilor pe care le oferim.
Tel. 0332 882879, 0756083974
E-mail: office@intelinvest.ro
Web: www.intelinvest.ro

Salarizare: 5750 RON/ curs net.

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 25-03-2015
Vizualizari: 1817 times