Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
2

aplicanti

part time Dealeri Abonamente Telefonie si Videootelefonie

la Fanica Rahaian in Oriunde

Responsabilitati
- incheierea de contracte cu partenerii si clientii
-comercializarea serviciilor companiei( abonamente telefonie VOIP si videotelefon)
- cautam parteneri cu bune capacitati organizatorice si de coordonare a resurselor umane ;
- identificarea potentialilor clienti si promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc. ;
- dezvoltarea afacerii in zona arondata prin cresterea numarului de clienti ;
Cerinte
- persoane peste 28 ani
- seriozitate, responsabilitate, implicare, convingator si tenace in atingerea obiectivelor ;
- bune abilitati de comunicare, interrelationare si coordonare a echipei de vanzari ;
Beneficii Oferite
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala ;
- periodic programe de instruire de specialitate pentru toti partenerii nostrii ;
- pachet salarial complex bazat pe comisioane substantiale din vanzari in functie de target, de atragerea de noi clienti si de promovarea in forta a ofertelor companiei.
-reducerea pana la zero a costului propriei facturi telefonice
-avansare rapida in cariera (la nivel national sau chiar european)

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 28-04-2011
Vizualizari: 1826 times