Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Dispecer Transport Lb Germana

la Marius Predusca in Bucureşti

I. CANDIDATUL IDEAL:
Experienta conducere autovehicole transport marfa
Punctualitate, Seriozitate Integritate, loialitate, atitudine pozitiva
Orientat catre indeplinirea obiectivelor stabilite
Fara evenimente in cazierul judiciar
Bune abilitati de comunicare (in relatia cu clientii si colegii)
Permis de conducere categoria B, celelalte categorii constituie un avantaj
Experienta pe o pozitie similara dispecer transport
Cunostinte minime operare pe calculator
Atitudine pozitiva
Disponibilitate la program de munca prelungit si rezistenta la efort psihic
II. RESPONSABILITATI/BENEFICII:
Cunoscator de limba Germana Scris + Vobit
Gestionarea marfii pentru vehiculul dat
Resposabil pentru comunicarea cu clientul cat timp este transportul in curs de desfasurare
Supraveghează dispunerea corectă a mărfurilor pe platforma autovehiculului;
Cunostiinte de utilizare a GPS-ului
Cunostinte de operare pe calculator

Oferim un pachet salarial competitiv,cu plata, intotdeauna, la timp Detalii de angajare la nr
(079) 994-1752, Marius Predusca

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 06-07-2017
Vizualizari: 333 times