Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Sofer Romania – Germania Tur-Retur

la Marius Predusca in GERMANIA

I. CANDIDATUL IDEAL:
Experienta conducere autovehicole transport marfa
Punctualitate, Seriozitate Integritate, loialitate, atitudine pozitiva
Orientat catre indeplinirea obiectivelor stabilite
Fara evenimente in cazierul auto si judiciar
Bune abilitati de comunicare (in relatia cu clientii si colegii)
Permis de conducere categoria B + E, celelalte categorii constituie un avantaj
Experienta pe o pozitie similara transport marfuri generale (minimum 2 ani)
Cunostinte minime de mecanica
Cunoştinţe primare de operaţiuni financiar-contabile
Abilitati aritmetice
Atitudine pozitiva

II. RESPONSABILITATI/BENEFICII:
Responsabil de Transportul Romania – Germania
Transportul se face pe Sprinter 3.5 T
Gestionarea vehiculului in conditii bune si intretinerea corespunzatoare a acestuia
Gestionarea marfurilor transportate
Respectarea timpilor de incarcare- descarcare
Livrarea sau ridicarea marfurilor în mod operativ, si în conformitate cu dispozitiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client,
Supraveghează dispunerea corectă a mărfurilor pe platforma autovehiculului;
Verifică marfa cantitativ conform aviz/factura de însoţire a mărfurilor
Cunostiinte de utilizare a GPS-ului

Oferim un pachet salarial competitiv,cu plata, intotdeauna, la timp Detalii de angajare la nr
(079) 994-1752, Marius Predusca

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 06-07-2017
Vizualizari: 416 times