Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Agent vanzari !!

la Maio Sistem Srl in Bucureşti

Candidatul ideal

-aspect fizic placut;
- persoana organizata, dinamica, cu abilitati dezvoltate de relationare, negociere si vanzare;
- capacitatea de a vedea fiecare obstacol ca o puternica motivatie interioara de a reusi;
- putere de convingere si capacitate de comunicare verbala;
- capacitatea de a se face placut in mediul social;
- fluenta in conversatie si flexibilitate in comportament;
- atitudine pozitiva, automotivatoare;
- punctualitate, dorinta de succes financiar rapid;
- permis de conducere categoria B.
Descrierea jobului
Suntem o companie de vanzari directe.

Responsabilitati:

-Prospecteaza piaţa si identifica noi potentiali clienţi;
-Respecta imaginea si politica companiei in relatia cu clientii;
-Dezvolta continuu portofoliul de clienti;
-Mentine bune relatii cu clientii deja existenti;
-Participarea la traininguri.

Beneficii:
-Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1.000 Euro,in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
-Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii.
-Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
-Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;
-Oportunitatea de te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
-Calatotorii in diferite tari
Descrierea companiei

Compania Maio Sistem SRL, a fost infiintata in anul 2013. Suntem o echipă tânără , dinamică și profesionistă, dornică să creeze un mediu de muncă placut și motivant, cu dorinta de a excela si de a oferi zi de zi cele mai bune servicii in domeniul vanzarilor directe.

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 18-05-2017
Vizualizari: 196 times