Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Angajam Casier/Vanzator

la Smart Professional in Timişoara

Candidatul ideal:
Persoană :
- cu studii medii/studii superioare
- atentă: concentare, mobilitate, distributivitate, selectivitate
- spirit practic
- memorie vizuala bună
- abilități de comunicare
- rezistența la sarcini repetitive
- capacitatea de a munci în echipă
- motivație

Descrierea postului:
- aranjarea, ordonarea şi expunerea produselor comerciale
- aranjarea mărfurilor pe rafturile de expunere
- vânzarea produselor comerciale
- comunicarea cu clientii magazinului (punctului de vanzare) și servirea lor
- prezentarea produselor aferente vânzării
- promovarea imaginii magazinului
- facturarea produselor comandate de către client
- realizarea evidenţei banilor
- păstrarea curățeniei în cadrul Showroom-ului (îngrijirea rafturilor cu produse expuse)

Oamenii iubesc CAMPIONII, alătură-te nouă și te susținem!
Trimite CV-ul tău pe adresa andreea.moricz@centrogroup.ro

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 13-06-2016
Vizualizari: 339 times