Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Secretara

la Inter Gate Marketing Group in Oradea

Responsabilitati:

- primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
- ridicarea si expedierea corespondentei catre destinatari;
- inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere;
- pastrarea stampilelor;
- pastrarea si operarea in registrul cu evidenta dispozitiilor conducerii;
- asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- primirea si transmiterea notelor telefonice;
- tehnoredactare de documente;
- efectuarea tuturor incasarilor;
- intocmirea si transmiterea rapoartelor zilnice.

Cerinte:

- persoana serioasa, sociabila, dornica de munca;
- absolvent al unei forme de invatamand medii sau superioare;
- cunostinte Microsoft Office (Word, Excel), Internet;
- inteligenta, gandire logica, memorie;
- rezistenta la stres
- reale abilitati de comunicare
- punctualitate, respectarea programului de lucru
- experienta anterioara poate constitui avantaj, insa nu reprezinta un criteriu eliminatoriu.

Beneficii Oferite:

- Conditii de munca avantajoase, intr-un mediu de lucru profesionist;
- Salariu atractiv;
- Training gratuit in cadrul companiei;
- Teambuildinguri;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 16-05-2016
Vizualizari: 412 times