Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time inginer vanzari

la SC Fluid Sistem srl in Bucureşti

Cerinte obligatorii & criterii de selectie eliminatorii:
- studii superioare tehnice (inginer)
- domiciliul stabil in Cluj-Napoca, Oradea, Deva, Timisoara, Arad sau adiacent pentru zona Vest (home office), Bacau, Piatra Neamt, Onesti, Iasi, Suceava, Botosani sau adiacent pentru zona Est (home office), respectiv Bucuresti
- permis conducere categoria B
- disponibilitate pentru deplasari frecvente la sediul clientilor din zona de responsabilitate - independenta, flexibilitate, inventivitate
- abilitati operare PC ( MS Office / Internet / e-mail)
- limba romana si engleza (scris-vorbit-citit) foarte bine; orice alta limba straina reprezinta un avantaj
- experienta in vanzari de echipamente industriale poate reprezenta un avantaj

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
- deservirea retelei de clienti existenti in zona de responsabilitate;
- contactarea de noi clienti in vederea vanzarii produselor comercializate.
Beneficii:
- training-uri de specialitate- salariu; comision; bonusuri
- masina de serviciu;
- logistica si aparatura necesara desfasurarii activitatii (telefon mobil, computer, etc).

DESCRIEREA COMPANIEI:
Fluid Sistem SRL este reprezentanta autorizata exclusiv in Romania pentru anumiti producatori de pompe industriale, suflante si echipamente de mixare. Pentru detalii complete privind activitatea noastra in Romania, va rugam vizitati www.fluidsistem.ro - secțiunea “Sisteme de Pompare“ .

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 09-05-2016
Vizualizari: 304 times